Vitrin reklamları

İşletmeler müşterilerine ürün ve hizmetlerini duyurabilmek adına tabela ve cam vitrinlerine verdikleri hizmetleri ya da ürünlerin tanıtımı için kullanabilmektedir. Vitrin reklamları için Cam yazıları ve dijital baskı folyo uygulamaları bu konuda oldukça etkili ve ekonomik bir reklam türüdür. İstanbul reklam tabelanın hizmetleri arasında cam ve vitrin reklamları, dijital baskı folyo uygulamaları, kumlama folyo uygulamaları, delikli folyo dediğimiz one way vision baskı uygulamaları yer aldığını da müşterilerimize sunuyoruz.

Folyo uygulamaları

Folyo sticker dediğimiz ince cam filmlerini komple ya da plotter folyo kesim makinamız ile müşterimizin yazıları ve logosu istenilen renklerde kesilerek cam yüzeyine uyguluyoruz. Folyo uygulamaları ile en ucuz etkili reklamlar ortaya çıkar.

Folyo dijital baskı uygulamaları

İşletmeler ürünlerinin görsellerinin müşterilerinin aklında kalıcı olması ve satışlarının artması için yaptırdığı etkili bir reklam türüdür. Bazen hoş görünmeyen dolap ya da makine gibi cihazların hem görünmemesi hem de reklamı amaçlayan cazip reklamlardır. Folyo dijital baskı uygulamaları ile en ekonomik çözümler ortaya çıkar.

One way vision baskı uygulama

One way vision dediğimiz ürün delikli folyodur. İşletmeler dışarıdan reklam görsellerinin görünmesini aynı zaman da içeriden de dışarının görünmesini istediklerinde önerdiğimiz çok amaçlı görsel reklam ürünüdür.

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?