Ofis kapı İsimlikleri

Ofis Kapı isimlikleri ya da ofis kapı tabelaları ; Genellikle firmaların cephe tabelalarından sonra müşterileri ile etkileşime giren reklamları olmaktadır. Bina ve kat girişlerinde müşterilerin, firma girişini arama karmaşasına son veren bir görevi vardır. Bunun yanı sıra Yönetim, Müdür, Toplantı Odası, Muhasebe , Mutfak, WC gibi firma içi yönlendirmeleri de ürünlerimiz arasında mevcuttur. Bilgi amaçlı ve promosyon amaçlı olarak kullanılmaktadır. İnşaat tabelaları, büro tabelaları, ofis tabelaları, apartman tabelaları, şantiye tabelaları için kullanılabilir.

Ofis kapı tabelalarında pleksi, ahşap, paslanmaz metal levhalar, alüminyum kompozit levhalar, cam, mermer gibi çok çeşitli materyaller kullanılabilmektedir ancak en çok kullanılanı pleksi ve boyanabilir levhalardır.

Pleksi kapı tabelaları

Ofis kapı tabelalarında en çok kullanılan malzeme pleksiglass akrilik levhadır. Nedeni ise cam gibi parlak ve şık ancak cam gibi kırılgan ve tehlikeli olmamasıdır. Pleksi levhaların bir çok rengi mevcut kolay işlenmesi ve ışık geçirgenliği sayesinde ışıklı olarak ta kullanılabilmesidir. İstanbul reklam tabela olarak; müşterilerimizin ofis kapı tabelalarında tercihi genellikle pleksi tabelalar olmaktadır. Dış mekan ürünler arasına girer ve dış etkenlere; güneş, yağmur, kar, rüzgar gibi dış etkenlerden uzun yıllar etkilenmezler.

Alüminyum kapı tabelaları

Alüminyum kapı tabelası genellikle resmi kurumlarda çok tercih edilmektedir . Ekonomik ve uzun yıllarca kullanılabilen, yazıları istenildiğinde değiştirilebilen reklam türüdür. Genel müdür, wc, muhasebe, satınalma, pazarlama, yönetim, gibi yazılar firmaların en çok tercihleri arasında yer almaktadır. Güneş, yağmur ya da dış etkenlere karşı çok dayanıklıdır ki bu etkilere maruz kalsa bile bozulmaya uğramazlar.

Paslanmaz kapı tabelası

Paslanmaz kapı tabelaları; uzun ömürlü ve dış etkenlere karşı çok uzun süre kullanımı kolaylık sağlar. Genellikler 1 mm lik levhalar kullanılır  et kalınlığını arttırmak için altına pleksi levha ile kalınlaştırma işlemi uygulanır ya da levha büküm yapılıp tava haline getirilip kullanılabilmektedir. Işıklı olarak kullanımı için lazer ile oyma işlemi yapılarak pleksi levha ile ışık geçirgenliği sağlanabilmektedir.

Ahşap kapı tabelaları

Ahşap kapı tabelaları az kullanılan reklam ürünleridir. İç mekanlarda tercih edilebilir ancak renkleri uygun olmadığından folyo kaplama ya da boma maliyetini yükselttiğinden dolayı hem üreticiler hem de firmalar tarafından çok tercih edilmemektedir.

Ofis kapı tabelası 

İstanbul reklam tabela olarak ofis kapı tabelaları üretiminde iddialıyız. Her geçen gün müşterilerimizin taleplerine göre yeni modeller ve ekonomik ürünler ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizleri arayabilir, whatsapp ya da mail adresimizden bizi beğendiğiniz modelleri gönderebilir ve fiyat alabilirsiniz.

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?