Mecidiyeköy Tabelacı

Mecidiyeköy Tabela

Mecidiyeköy tabela olarak müşterilerimizin beklentilerine en uygun fiyatı en kaliteli malzeme seçenekleri ile sunmaktayız. Mecidiyeköy bilindiği üzere mağaza konseptinin yanı sıra daha çok ofis konseptinde firmalar yer almaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile de müşterilerimizin beklentilerini bilmekteyiz. İstanbul reklam tabela olarak Mecidiyeköy de müşterilerimiz en çok ofis kapı tabelaları wc, toplantı odası, genel müdür, muhasebe, finans vb. gibi tabelalarda istemektedir neyse ki İstanbul reklam tabela olarak yönlendirme tabelaları her zaman stoklarımızda mevcuttur.

Ofis cam folyo uygulamaları

Ofislerde en çok talep gören diğer reklam unsuru ise cam bölmelerdir. Mecidiyeköy  deki müşterilerimizin genel tercihi kumlama folyo olmaktadır yani buzlu folyo da diyebiliriz. Ofis bölmeleri arasında tamamen görünümü kapatmak yerine transparan yani ortam ışığını kesmeyen ancak toplantıdaki personelin dışarıdaki hareketlilikten etkilenmesini engeller ve odaklarının dağılmamasını sağlayan bir reklam türüdür. Ofislere de ayrı bir hava ve ahenk katar.

Banko arkası tabela

İstanbul reklam tabela olarak ; Mecidiyeköy  deki müşterilerimizin diğer bir ihtiyacı banko arkası tabelalardır yani desk arkası reklam yazılarıdır. Müşterilerinizin ofisinize geldiğinde ilk akılda kalıcı ve iyi bir intiba bırakacağı banko arkası ışıklı ya da ışıksız firmanızın logo ve isminden oluşan reklam görseli olacaktır neyse ki bu reklam ürünlerin oldukça iddialıyız. Tabela ihtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterli sadece bir telefon kadar uzağız.

Tabela ve reklam ihtiyaçlarınız için bizi 0538 847 06 66 numaralı hattımızı arayın anında en uygun fiyat tekliflerini alın.

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?