Paslanmaz kutu harf tabela

Paslanmaz kutu harf tabela; firmaların ışıklı ve ışıksız tabela tercihinde öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Uzun ömürlü ve yıllarca kullanılan bir malzeme olduğundan zamana bağlı olarak en ekonomik tabela çeşididir. Resmi kurumlar, kamu binaları, kuyumcular, inşaat firmaları, emlak firmaları, cafe ve restoranlar, marketler, gibi kurumlar uzun ömürlü tabela için tercihlerini krom yani paslanmaz kutu harf tabeladan yana yapmaktadır. İstanbul reklam tabela olarak müşterilerimiz bütün reklam ihtiyaçlarına en ekonomik çözümler sunuyoruz.

Paslanmaz kutu harf tabela da ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilmektedir. Kurumsal firmalar genel olarak işletme içerisine duvar yazıları olarak ayrıca cepheye harf olarak ışıklı ve ışıksız seçenekleri ile talep etmektedirler. İşletme içerisinde banko arkası tabela ya da ofis içi tabela bölümünden bir çok model ve çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Uzun ömürlü ve görsel olarak şık ve zarif ve kaliteli bir reklam unsuru olması sebebi ile bir çok işletme tarafından tercih edilmektedir. İstanbul reklam tabela ailesi olarak paslanmaz kutu harf için bizi arayın ve işletmenize en uygun seçenekleri en uygun fiyatlar ile sunalım.

Paslanmaz kutu harf tabela, dayanıklılık ve estetik açısından en çekici ve en iyi tabela türüdür. Firmanız taşındı mı ? sorun değil; tabelanızın ölçüleri yeni yerinize uymasa bile harfler ve logonuz, tekrar yeni bir zemin ile kullanılırken maliyetinden tasarruf sağlarsınız. Dört farklı paslanmaz tabela çeşidi vardır. Paslanmaz gümüş krom, Paslanmaz altın krom olarak en çok kullanılan çeşidi ancak bronz ve siyah paslanmaz krom da kullanılmaktadır. Harflerin ön yüzeyinde 1mm kalite 304 paslanmaz sac, yan yüzeyinde 0.60mm veya 0.80mm paslanmaz sac kullanılır. 304 kalite Paslanmaz levhalar ilk olarak tasarıma bağlı olarak yüksek teknoloji lazer ile kesilir. Harflerin yan bantları giyotin makası ile kesilir. Lehim kaynağı kullanarak ön yüzey ile yan derinlik bantların birleşimi yapılır. Son işlem olarak ön ve yan yüzeyi parlatma yani polisaj yapılarak temizliyoruz ve montaja hazır testi yapılan ürünler paketlenir ve müşterimize montaja doğru yola çıkar. 

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?