En yakın tabelacı

Tabelacı adı üzerinde tabela üretimini yapan meslek koludur. İşletmeler satışlarını arttırabilmek ve yeni müşteriler edinebilmek amacıyla reklam ihtiyacı duyarlar. Tabela bu reklam unsurlarının en önemlisidir. Firmaların bu ihtiyacı için biz devreye giriyoruz. Sektöre, firmaya, tabela tasarımı ile en uygun en geniş seçenek yelpazesi ile seçenekler sunarak müşterinin isteğine göre tabela ve reklam üretimlerini yapmaktayız. Reklam malzemeleri olarak geniş ürün çeşidi mevcut bu kolaylık sayesinde her işletmeye en uygun reklam malzemesi ile tabela çeşitlerini uygulanacak alanın yapısı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak en etkili reklamları firmaların hizmetine sunuyoruz.

İstanbul da her semte ve sektöre alternatif çözümler üreterek müşterilerimize en uygun fiyatlar ile en etkileyici tasarımlarla sunumlar hazırlıyoruz. Genel olarak işletmeler ışıklı ve dikkat çekici tabelalar talep etmektedirler. İşletmenin kurumsal kimliğine uygun, abartıya kaçmayan pozitif etki yaratacak ve işletmenin müşteri kitlesini hedefleyen tasarımları daha çok tavsiye ederek müşterilerimize çözüm üretiyoruz.

Ücretsiz keşif yapıyoruz

Ücretsiz keşif yapıyoruz ve en önemlisi keşif yapılır iken işletmenin yapısına, konumuna ve istenilen tabela için en doğru malzemenin seçimini yapıyoruz. Gereksiz reklam alanları ve maliyetler ile müşterilerimizi bilgilendirerek koruyoruz.

Tabela üretiyoruz

İstanbul reklam tabela olarak müşterilerimize İstanbul genelinde ve çevresinde geniş alanlarda hizmet vermekteyiz. Tabelacı, olarak işletmelerin bir çok talebini bünyemizde üreterek hizmet sunmaktayız. 

  1. Işıklı tabela
  2. Işıksız Tabela
  3.  Pleksi Tabela
  4.  Alüminyum tabela
  5. Krom kutu harf
  6.  Dijital baskı ve folyo uygulamaları
  7.  Ofis kapı tabelaları

 Vinil germe tabela ve afiş branda çeşitleri, Lightbox Tekstil box ürünleri ve motifli tabelalar gibi bir çok ürün ile hizmetinizdeyiz.

Tabela ihtiyacınız mı oldu ? hemen en yakın tabelacı yani bizi 0538 847 06 66 nolu hattımızdan arayın ücretsiz keşif ve fiyatlandırma ile bütçenize ve isteğinize göre alternatif seçenekler ile zamandan tasarruf sağlayın. Sadece cephenizin fotoğrafını ve yazılacak yazı ve var ise logonuzu bize göndermeniz yeterli en kısa süre de yetkililerimiz sizi arayarak görsel çalışma ve alternatifleri ile birlikte fiyatlandırmanız size iletilir.

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?