Pleksi kutu harf tabela

Pleksi kutu harf tabela ışıklı tabelalarda vazgeçilmez bir malzemedir. İster ön yüzey istenirse hem ön hem de yan yüzeylerden aydınlatma yapılabilmektedir. Dayanıklı ,uzun ömürlü ve neredeyse kusursuz denecek bir malzeme türüdür. Yüksek ısı ve dış ortam koşullarına dayanıklı ve deforme olmayan bir üründür. Pleksi kutu harf mevcut geniş renk seçeneği bir çok firmanın logo ve tasarımlarına uygun ihtiyacı karşılamaktadır.

İşletmeler mekanlarına bu renkli pleksi seçenekleri ile farklı bir hava yaratmak için duvar yazılar ya da logo çalışmalarının uygulamalarını tercih etmektedirler. Bu tabela modeline banko arkası tabela bölümünde inceleyebilirsiniz. Yoğun stres ve monoton çalışma ortamlarında; çalışanlarını ve misafirlerinin motivasyonunu ile kurumsal kimlik reklam bütünlüğünü en etkili biçimde sağlayan tabela çeşidi olarak tercih edilmektedir. İstanbul reklam tabela olarak pleksi kutu harf tabela üretimde en kaliteli biçimde hizmet vermekteyiz lütfen bizi 0538 847 06 66 nolu hattımızda arayın.

Pleksi kutu harf nasıl yapılır.

Pleksi kutu harf Logo ve yazıların yüzeyi ile derinlik oluşturan yan bantları cnc ya da lazer ile kesilir. Şekil verme işlemi ile birlikte ince kloroform ve ardından kalın kloroform ile birleştirme işlemi yapılır. Arka kapak olarak dekota yani led yatağı kesilir ve ledler döşenir ve elektrik tesisatı bağlanır. En son olarak 3 boyutlu pleksi logo ve yazılarımız  kapak şeklinde geçirilerek vidalanır. Son testler yapıldıktan sonar montaja hazır ürünümüz müşterimize sevk edilir.

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?