Ofis İçi tabela

Banko arkası tabela ofis tabelası dediğimiz sınıfa giren iç mekan tabela türüdür. İster ışıklı ister ışıksız olabilir. Paslanmaz Kutu Harf ten tutun da Pleksi kutu harf ya da dekota harf ile de ofis ve iş yerlerini çok hoş mekanlar haline getirebilmektedir. Firmalar; ziyaretçilerinin bekleme alanlarında farklı bir ortam, renk ve şıklık katmak adına yapılan reklam çalışmalarıdır.

Müşterilerimizin mekanlarına ve logolarına en uygun seçenekleri sunarak akılda kalıcı ve görselliği yüksek reklam içerikleri sunuyoruz. İstanbul reklam tabela olarak en uygun fiyatlar ile en zengin içerikli tabelaları müşterilerimize 1. sınıf malzeme ve işçilik ile buluşturuyoruz.

İç mekan tabelaların firmaya etkisi

İç mekan tabela müşterileriniz  ya da ziyaretçilerinizin işletmeniz içerisindeki en önemli reklamınız olacaktır. Birçok firma en etkili reklamları için bizi tercih etmektedir. Sizde iç mekan tabela yaptıracağınız zaman mutlaka bizi 0538 847 06 66 nolu hattımızdan arayın

İç mekan harf çalışmaları her bütçeye ve her ortama uygulanabilmektedir. Işıklı reklam seçeneklerinde müşterilerimizin mekanlarında zeminli ya da zeminsiz yapılan reklam faktörü önemlidir. Işıklı tabelalarda elektrik tesisatı çekileceğinden önem taşımaktadır.

İstanbul reklam tabela bizimle hemen iletişime geçmek için 0538 847 06 66 nolu hattımızdan arayın.

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?