Kompozit Oyma Tabela

Firmaların bir çoğu hem uygun hem de en uzun ömürlü ışıklı tabela yaptırmak istediklerinde oyma tabelayı tercih etmektedirler. Oyma tabela çok şık ve zarif tabela olduklarından makul fiyatları ile ışıklı tabelalarda çok rağbet görmektedirler. İstanbul reklam tabela olarak oyma tabelaların üretimini çok kısa sürede hazırlıyoruz. Sizlerde en uygun ve uzun ömürlü tabela yaptırmak istiyorsanız oyma tabela sizin için en uygun seçenek olabilir.

Oyma tabela levhaların yazı ve logo kısmı oyularak yani boşaltılarak, boşalan kısımlarına pleksi glass yerleştirilerek ışığın yazı ve logodan çıkması sağlanan ışıklı tabela modelidir. Kutu harf tabela dan daha ucuzdur çünkü daha az pleksi harcanırken  harf büküm işçiliği ve malzemesinden tasarruf etmiş oluruz. Aydınlatma sisteminin tek farkı ışık kaynağı ledlerin en az 8 cm geride olması gerekir ki gölge oluşmasın. 

Oyma Tabela Nasıl yapılır ?

Oyma tabela adından da anlaşıldığı üzere alüminyum kompozit veya alüminyum levhaların dekupe yani oyulması ile oluşan boşluğa pleksi levha monte edilmesi ile yapılan ışıklı tabela türüdür. Alüminyum kompozit paneller zemin için daha çok tercih edilen bir tabela türüdür. Alüminyum sac levhaya göre daha ekonomik ve işlenmesi kolaydır. Logo ve yazılar büküm yani derz kanalları açıldıktan sonra logo ve yazılar cnc tezgahın oyularak boşaltılır ve arka kısmından pleksi levha silikon ve çift taraflı bant ile monte edilir. Aydınlatama için yeni teknoloji dış mekan modül led tabelanın arka kapına dekota ya da gofraj zemine döşenir ve tesisatı hazırlanarak monte edilir. Şık ve sade tabelalardan olmasına rağmen uzun ömürlü bir tabela türüdür.

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?