Işıksız tabela

Işıksız tabela aydınlatması olmayan ve en ekonomik tabela türüdür. Işıksız tabela malzemeleri geri dönüşüm ürünlerinin de olması sebebiyle ekonomik ve kolay ulaşılabilir malzemelerdir. Dolayısı ile ışıksız tabela maliyetleri de düşük olmaktadır. Işıksız tabelalar müşterilerin taleplerine hızlı bir şekilde hazırlanır. Işıklı tabelaların görünürlüğü ve kitlelere hitabı çok yüksektir. Işıksız tabelaları genellikle büyük firmalar müşterilerine veya bayiliklerine hediye amaçlı yaptırıp göndermektedir. Ülkemizde bazı sektörlerde genellikle ışıksız tabelaya istek fazladır. Cephe reklamları ya da çok fazla reklam alanı olan işletmeler ana tabela haricindeki alanlara reklam olarak en ekonomik olan bu reklam unsurunu tercih etmektedir. Vinil germe tabela, Alüminyum kompozit üzeri folyo, dekota harfler, Köpük harfler gibi çeşitleri ve fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Işıksız tabela neden tercih edilir?

Işıksız tabela fiayının uygun olması ve geçici reklam ihtiyaçları için çok tercih edilmekle beraber bina cepheleri gibi reklam alanlarında çok kullanılmaktadır. Reklam maliyeti en düşük olan vinil germe tabeladır ki hem cephede ki hoş olmayan  kötü görüntüyü kapatmak hem de firma reklamını yapmak için kullanıldığında çok cazip olmaktadır.

Levha üzeri folyo uygulama da ekonomik olarak ikinci seçenek olarak yer almaktadır. Belirli bir ölçü de seri üretimi bile yapılmaktadır ki bir çok firma bayilerine bu şekilde kurumsal destek sağlamaktadır. 

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?