Ektiki bir Tabela ile işletmenizi farklı kılın

Tabela; İşletmelerin var olan müşterileri ya da yeni müşteri kitleleri tarafından fark edilmeleri için olmazsa olmaz bir reklam türüdür. Tabela; firmaların sürekliliğinin devamını sağlayabilmeleri adına en gerçekçi yatırımdır. Nasıl bir yatırımda geleceğe yönelik bir fayda beklentisi var ise tabela da da olmalıdır. Yaptırdığınız reklamın işletmelere en yüksek düzeyde getirisi olması için çaba göstermekteyiz bazen küçük bir tabela bile çok olumlu etkiler yaratabilmektedir. Pahalı ya da çok şatafatlı bir reklam müşteri kitlenizde olumsuz önyargı oluşturabilmektedir ki biz bu duruma şahit olduk harcanan emek, para, zaman kaybınız olmasın. Bu konuda İstanbul reklam tabela olarak bize güvenebilirsiniz. Yaptığımız tabela çeşitleri neler diye soracak olur iseniz;

Işıklı tabela, paslanmaz kutu harf tabela, led tabela, pleksi tabela, pleksi kutu harf, paslanmaz kutu harf, alüminyum oyma tabela, totem tabela, Çatı tabelası, vitrin ve cam yazıları, dijital baskı ve uygulamaları daha niceleri…

Işıklı tabelanın bir işletmeye katkısı

Işıklı tabela firmalar tarafından en çok tercih edilen reklam türüdür. Firmalar ticaretinin sürekliliği için en çok ışıklı tabela tercih etmelerinin sebebi görünürlüğü ve dikkat çekme etkisi en yüksek tabela çeşididir. Işıklı tabelaların da kendi içinde çeşitleri ve modellerine göre farklı adlandırılmaktadır. Işıklı tabela dendiğinde akla gelen ilk malzeme pleksi tabelalardır. Pleksi kutu harf tabela, Paslanmaz kutu harf ve Alüminyum oyma tabela en çok kullanılan tabelalardır. 

Görünürlüğünüzü ve karlılığınızı ışıklı tabela ile arttırarak farkı göreceksiniz. Milyonlarca işletme yanılıyor olamaz. En çok tercih edilen tabelalar her zaman ışıklı tabelalardır.

Alt tarafı tabela demeyin

İşletmeler; günümüzde artık kurumsal kimlik bütünlüğünde tabelanın önemi konusunda çok bilgililer, ülkemizde bu konuda farkındalık oldukça yüksektir. Her işletmenin sektörüne göre tabelaları farklı olabilmektedir. Günümüzde bir çok firma zincir kurarak kalite ve çeşitliliğini sürekli kılmak adına tabelalarını belirledikleri farklı bir tasarım altında seri olarak üretmektedir. Bu üretim modeli hem maliyet, zaman, sürdürülebilir kalite ve kitlelere hitap etmek adına önemli bir koz haline gelmiştir.

Tabela işinize yapacağınız en önemli yatırımdır. Etkili bir reklam tabelası ile müşteri kitlenizi arttırarak kazancınızı işletmenizi büyütün. İstanbul reklam tabela olarak işletmenize en uygun ve en şık tabelalar için bizi arayın ve fiyat tekliflerimizi inceleyin etkili bir tabelanın bu kadar uygun olabileceğine siz de şaşıracaksınız. Sadece İstanbul da değil yakın illerde de montaj hizmetinin yanı sıra diğer şehirlere de kargo ile gönderim yaparak tabela üretimi yapmaktayız. 

Avrupa ülkelerine tabela üretiyoruz

Yurtdışına da tabela üretimi ve gönderimi yapmaktayız. İngiltere, Almanya, Hollanda, Danimarka, Belçika, Romanya, Fransa, İspanya, Portekiz, Avusturya, Norveç, İran, Irak ve Azerbaycan gibi ülkelere de tabela üreterek kargo ile gönderim yapmaktayız.

Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?