Tabelanın Önemi

Tabelanın Önemi

Tabela aslında sizin en iyi reklam ögenizdir. Tabelanızın rengi duruşu büyüklüğü kalitesi ne kadar iyi olur ise insanlar tarafından dikkat çekmesi de o kadar kolay olur. Aynı zamanda akıl da kalıcı da olur. Bu da size yakın ve uzun dönemde sürekli olarak bir kazanç getirir.

Tabela da kullanılan malzemelerinde önemi de büyüktür. İstanbul Reklam Tabela’nın bilgili ve donanımlı ekibi sizlerin en doğru tabelayı seçmesi için yardımcı olmaya hazır.

Logonun Hayatımızdaki Önemi

Her işletmenin kendine has kurum kimliği vardır. Kimlik bildiğiniz üzere herhangi bir nesneyi belirlemeye yarayan, onu türdeşlerinden ayıran özelliklerin bütünüdür. Kurum kimliği unsurlarından biri olan logolar ise işletmenin görsel ögesidir. Logo olabildiğince sade ilgili kurum ile uyumlu ve biraz da ürün veya hizmet hakkında detay yansıtmalıdır. Çünkü insanlar bildiği şeylere daha sıcak bakarlar ve akılda kalıcı olur bazen de rakiplerinizden sizi ayıran en önemli unsur yerine geçer.

Logo markanızı en iyi yansıtan hatta markanız ile bütünleşen bir unsurdur. Haliyle logonuzun tabela tasarımlarında en iyi şekilde yansıtılmalıdır. Bunun için İstanbul Reklam Tabelanın uzman kadrosu size destek olmak için hazır.

Tabela Çeşitleri

En çok bilenen ve en çok tercih edilen tabela çeşitleriniz sizler için sıraladık:

İstanbul Reklam Tabela Fiyatları

İstanbul Reklam Tabela olarak sizlere her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Sizler ile belirleyeceğimiz tabela çeşitine göre fiyat farklılığı gösterebilmektedir. Burada en önemli amacımız sizi memnun edebilmektir. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özellik biri size uygun hizmeti sunmamızdan geçer.

Bizler ile iletişime geçmek için hemen tıklayınız.

Açık Hava Reklamcılığı Neden Önemli

Bilindiği üzere Açık hava reklam sektörünün en önemli unsurlarından olan tabela uzun yıllardır kullanılmaktadır. Açık hava tabelaları tanıtım amaçlı kullanılsa da markanızın en önemli reklamını yapan mecralardan birisidir. Reklamcılık sektöründe kendisine ayrı bir pencere açan açık hava reklamlarında olmanız sizleri rakiplerinizden bir adım öne taşır. Hedef kitlenize ulaşmanızda etkisi olan açık hava reklamcılığında kullanacağınız reklam içeriği de sizi akılda kalıcı yapar.
Call Now Button
GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?